Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria papiernicze

( ilość produktów: 505 )

Witamy w świecie AKCESORIÓW PAPIERNICZYCH!

Znajdziesz tutaj szeroki wybór artykułów papierniczych do przedszkola, szkoły, a nawet pracy. Produkty z tej kategorii wyróżniają się najwyższą jakością i atrakcyjnymi cenami. Na lekcjach Twoje dziecko uczy się codziennie nowych rzeczy, zdobywa nowe doświadczenia i rozwija swoje pasje. Wtedy bardzo przydatne stają się zeszyty i notatniki dostępne w różnych kolorach i rozmiarach (A4, A5, A6, B5). Grubsze i cieńsze począwszy od 16-sto kartkowych po takie, które mają aż 160 stron.

Akcesoria papiernicze - oferta produktów dostępnych na OdiDodi.pl

Zadbaj o wygląd zeszytu i zaopatrz się w specjalne okładki. O bezpieczeństwo dokumentów, kolorowych rysunków i wycinanek zadbają teczki z gumką. Jeśli Twoje dziecko chce mieć wszystkie swoje rysunki zawsze ze sobą albo artykuły plastyczne w jednym miejscu, na pewno pomieści je w tekturowej, usztywnianej teczce z rączką. Zeszyty w linie i w kratkę dla dzieci i młodzieży to istotna rzecz. Dlatego muszą wyglądać zjawiskowo! W ofercie naszego sklepu znajdziesz nowoczesne wzory przykuwające wzrok. Wybór jest ogromny! Zeszyty i notatniki dostępne są w twardych i miękkich okładkach, przedstawiają zwierzęta, rośliny, znane postacie, piłkarzy i bajkowych bohaterów, są również w gładkich, kolorowych okładkach i z nazwami konkretnych przedmiotów szkolnych.

Pasja i artykuły papiernicze

Rysowanie, malowanie i tworzenie rozwija kreatywność dziecka i przynosi mnóstwo frajdy. Sam wiesz, ile radości przynosi rysunek kwiatka czy serduszko na kartce z napisem: dla najukochańszej mamy/dla najlepszego taty. Wszystkie twórcze wytwory wyobraźni Twoja pociecha może przelać na kartki w bloku rysunkowym. Puste kartki tylko czekają na kolorowe malunki! Twoje dziecko zostanie prawdziwym artystą i rozwinie pasję do tworzenia. W kategorii AKCESORIA PAPIERNICZE są też pamiętniki z kłódką, aby chłopcy i dziewczynki byli spokojni o swoje sekrety.

 


 

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel