Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Artykuły plastyczne

( ilość produktów: 698 )

Twórz niepowtarzalne arcydzieła za pomocą artykułów plastycznych!

Mali artyści poprzez rysowanie i malowanie kształtują wyobraźnię, ćwiczą cierpliwość i rozwijają umiejętność obserwacji świata. Każdy nowy pomysł dzieci chcą przenieść na papier, co ma pozytywny wpływ na rozwój psychiczny, ponieważ rysowanie ułatwia wyrażanie myśli. Twoja pociecha może świetnie się bawić, a przy tym odkrywać otaczający ją świat i naśladować rzeczywistość. Rozwija także kreatywność i poczucie estetyki.

Swoją przygodę z plastyką maluchy rozpoczynają już pod koniec pierwszego roku życia!

Na początku tylko trzymają przybory plastyczne, potem na ścianach pojawiają się pierwsze bazgroły. Z wiekiem brzdąc uczy się rysować proste kształty, a zanim się obejrzysz, dziecko zapyta jak narysować mikołaja, czy gwiazdę. Inspiracją do malowania może być wszystko! Serduszko, mały kwiatek, przelatujący obok motylek, słoneczko, szczekający piesek lub kotek na płocie często pojawiają się jako pierwsze na kartkach. Pierwsze prace plastyczne stanowią oryginalną pamiątkę na długie lata! Malowanie, rysowanie to super pomysł na kreatywne spędzenie czasu z rodziną! Dlatego nie zwlekajcie, weźcie kartki w dłoń i dajcie się ponieść fantazji!

Wybór artykułów plastycznych jest ogromny!

Gdy Twoje dziecko bierze pędzel w dłoń to znak, że będzie świetnie się bawić. Może namalować wszystko, co tylko przyjdzie mu do głowy za pomocą farbkredek dostępnych w sklepie wysyłkowym OdiDodi.pl. Prace plastyczne z pewnością ozdobią kolorowe kleje brokatowe, które wywołają szeroki uśmiech na buźce malca. Plastelina i modelina dają ogromne możliwości kreatywnej zabawy. Ulepcie więc razem plastelinowe ludziki we wszystkich kolorach tęczy!

 


 

 

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel