Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki dla dzieci

( ilość produktów: 1488 )

Jest wiele kategorii produktów, które oferuje każdy dobrze zaopatrzony sklep z zabawkami dla dzieci. Dla dzieci najistotniejsze są oczywiście zabawki. Warto spędzić chwilę na stronie, aby poszukać takiej, która zaciekawi nawet najbardziej wymagającego malucha. Wśród zabawek trudno wybrać tę najważniejszą kategorię. Dziewczynki np. nie wyobrażają sobie braku lalek Barbie, jednak chłopcy wybiorą raczej pojazdy Hot Wheals. Na szczęście są też kategorie uniwersalne jak instrumenty muzyczne czy tablice obrotowe dla dzieci. 

W tym miejscu zebraliśmy wszystko, co dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym jest ważne. Znajdziesz tu przede wszystkim wszelkiego rodzaju zabawki edukacyjne, zabawki interaktywne, mniejsze i większe domki dla lalek oraz akcesoria dla lalek, samochody dla dzieci, te z napędem, jak i zdalnie sterowane RC

W poniższej kategorii znajdują się również zabawki plastyczne i kreatywne. Wszelkiego rodzaju stempelki oraz malowanki wodne, szczególnie polecana seria Water Wow z Melissa & Dough. Wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane z dbałością o bezpieczeństwo dziecka i posiadają certyfikat CE.

 

Niezbędnik Twojego dziecka 

Zabawki dla dzieci to zawsze bardzo ważna rzecz w rozwoju. Wiele dzieci ma mocno ustalone preferencje co do wyboru zabawki (zabawki edukacyjne, zabawki interaktywne, zabawki kreatywne). Równie ważnym aspektem jest to, czy zabawka jest wykonana z drewna, czy jest to plastik, a jeśli tak to, jak bardzo odporny na zabawy dziecka. 

Każde dziecko ma też swojego ulubionego bohatera. Oglądane bajki mają ogromny wpływ na dziecko, co przekłada się bardzo często, na wybierane przez niego produkty. Warto o tym pamiętać wybierając zabawki z różnych serii w sklepie OdiDodi.

Niezależnie czy masz w domu malucha, który przed chwilą skończył swój pierwszy roczek na naszej planecie, pełnego energii dorastającego malucha, czy też większe już bardziej samodzielne dziecko, przydatne okażą się rozwijające i mobilizujące zabawki elektroniczne. Mniej lub bardziej skomplikowane roboty zainteresują i zainspirują do tworzenia i programowania, natomiast tablice dla dzieci będą idealne do zapisywania cennych notatek. Sklep internetowy dla dzieci to miejsce, gdzie znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent.

Sklep internetowy dla dzieci 

Każde dziecko jest inne. Zabawka, która sprawdza się w przypadku chłopca, niekoniecznie będzie odpowiednia dla siostry czy kuzynki. Dzieci różnej płci różnią się charakterem, ulubionymi bohaterami, zabawami z rówieśnikami. Chłopcy najczęściej są znacznie bardziej aktywni, gdy dziewczynki wolą bardziej kreatywne zabawki oraz produkty. 

Wybierając zabawki, kieruj się zarówno preferencjami dziecka, jak i warunkami, w jakich zabawka będzie wykorzystywana. Duże mieszkanie łatwiej pomieści duży domki dla lalek, piętrowe garaże czy ogromne tablice edukacyjne dla dzieci niż mała kawalerka. Pełnym energii malcom i dokazującym chłopczykom zapewnij zabawki, które jak najlepiej pomogą im spalić nadmiar energii. Weź też pod uwagę, czy będziesz miał czas, żeby być „operatorem zabawki”. Jeśli nie, wybierz taką, którą dziecko może się bawić samo.

Jeśli tylko możesz to, pamiętaj iż, bardzo ważne jest, aby móc poświecić trochę czasu na obserwacje swojego malucha. To Ty go znasz najlepiej i wiesz, co będzie dla niego odpowiednie. Dziecko ucieszy się z zabawek do pchania czy ciągnięcia, ale równie chętnie może godzinami spędzać przed tablicą obrotową, malując i poznając świat liter i znaków. 

Dla każdego świadomego rodzica ważne jest również bezpieczeństwo. Dobrze, żeby wszystkie kupowane produkty były odpowiednio sprawdzone, a producent zwracał uwagę na elementy rozwijające dziecko. Warto mieć swój sprawdzony pod tym względem sklep. Dla dziecka najważniejsze jest jednak zawsze troska rodzica, siedzenie na kolanach, przytulanie, jedzenie z rodzicami. Wtedy z jeszcze większą radością sięga po podarowane mu zabawki.

 


 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel