Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki Zdalnie sterowane dla dzieci

( ilość produktów: 3 )

Drogi miłośniku motoryzacji!

Kategoria ZDALNIE STEROWANE powstała z myślą właśnie o Tobie. Znajdziesz tutaj różnorodne pojazdy sterowane za pomocą pilota (np. w kształcie kierownicy) i radia. Zarówno dzieci, jak i rodzice kochają zdalnie sterowane zabawki, bo dostarczają mnóstwo frajdy! W naszym sklepie dostępne są samochody RC (sterowane za pomocą fal radiowych), koparki, czołgi, dźwigi, wywrotki, ciężarówki, wozy strażackie, traktory, helikoptery, a także drony.

 

Zawsze i wszędzie towarzyszyć Ci będzie...

Zabawa trwa w najlepsze, gdy masz pod ręką modele RC, spalinowe lub elektryczne! Twoje dziecko może bawić się nimi w domu i na dworze, bo doskonale pokonują przeszkody. W parku, w ogrodzie, na trawie, samochody idealnie radzą sobie z nierównym terenem. Dla młodszych przygotowaliśmy pojazdy odzwierciedlające animację Auta. Ulubieni bohaterowie dostarczą rozrywki na długie godziny. Wygraj wyścig niczym Zygzak McQueen! Zdalnie sterowane zabawki to również świetny pomysł na spędzenie czasu z rodziną i znajomymi. Twoja pociecha może zorganizować wyścigi aut i poznać zasady zdrowej rywalizacji. Niektóre z dostępnych modeli mają wbudowaną opcję turbo, dzięki temu mogą rozwinąć prędkość 20 km/h, a czasem nawet więcej.

Korzyści płynące z zabawy zdalnie sterowanymi pojazdami

Zabawa modelami RC to doskonały trening dla koncentracji, który pobudza wyobraźnię przestrzenną i wpływa na koordynację ruchów. Dzięki tego typu zabawkom dziecko poznaje podstawowe prawa fizyki i kodeksu ruchu drogowego. Może jechać prosto, skręcać w prawo i w lewo, jechać w przód i w tył, wykonywać różne akrobacje m.in. skoki.

Pojazdy na pilota

Dla prawdziwych pasjonatów kochających warkot silnika znajdą się większe modele rozwijające zawrotną prędkość. Oryginalne i realistyczne modele dostępne są w różnych skalach i kolorach. Pojazdy zasilane są przez baterie lub akumulatory, do których dołączona jest zazwyczaj ładowarka. Spotkamy też auta z dodatkowymi super funkcjami, efektami świetlnymi i dźwiękowymi (np. z klaksonem).

Młodsi i starsi czerpią przyjemność z zabawy pojazdami zdalnie sterowanymi. Taka zabawka to świetny pomysł na prezent. W końcu sterowanie helikopterem czy czołgiem to marzenie niejednego mężczyzny.

 


 

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel