Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Alexander gry

( ilość produktów: 275 )

logo Alexander

Polska firma rodzinna Alexander to ponad 40-letnia tradycja tworzenia gier planszowych i edukacyjnych dla dzieci. We wsi Chwaszczyno nieopodal Gdyni znajduje się zakład produkujący zabawki, gry planszowe, edukacyjne, konstrukcyjne, umysłowe, losowe i sprawnościowe, a także puzzle, karty i wiatraki. Firmie zależy na tym, by wciąż się rozwijać i wprowadzać na rynek innowacyjne produkty, które zapewnią rozrywkę całej rodzinie. Z tego powodu marka Alexander codziennie poszukuje nowych rozwiązań, by zwiększyć ofertę o atrakcyjne produkty najwyższej jakości.

Wartością, która kieruje firmę, jest czas spędzany w gronie rodzinnym. Czas spędzony wspólnie z najbliższymi pogłębia pozytywne relacje i więzi. Alexander dostarcza inteligentną rozrywkę na długie godziny, byś w pełni mógł cieszyć się chwilą beztroski! Produkty dostępne w ofercie łączą efektywną naukę ze świetną zabawą, a do tego są atrakcyjne cenowo. Najlepszym potwierdzeniem jakości zabawek, gier i puzzli Alexander są otrzymywane nagrody i wyróżnienia. Wejdź z dzieckiem w świat gier i puzzli Alexander już dziś! 

 


Gorący Ziemniak to warta polecenia gra rodzinna, która otrzymała wyróżnienie w konkursie Świat Przyjazny Dziecku i w 2017 roku została nagrodzona w konkursie organizowanym przez portal Zabawkowicz.pl.

 


 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel