SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Gry Granna

( ilość produktów: 18 )

logo Granna

Granna zajmuje się tworzeniem i wydawaniem gier od 1991 roku. Wszystko zaczęło się od niewinnej gry z czteroletnim chrześniakiem założycielki firmy – Ewy Falkowskiej. Malec przyniósł czeskie wydanie gry „Memory” i wszyscy zaangażowali się w grę. Zwycięzcą został oczywiście rezolutny chłopiec. To zdarzenie zainspirowało małżeństwo Falkowskich do stworzenia trwałych, ciekawych gier edukacyjnych, które będą kolorowe i najwyższej jakości.

Początkowo artykuły były produkowane w domu i składowane w wynajętej piwnicy. Z czasem firma rozwinęła skrzydła i stopniowo następował rozwój. Teraz Granna eksportuje swoje kultowe gry do ponad 20 krajów na całym świecie. We wciąż poszerzającej się ofercie obecnie dostępnych jest ponad 100 gier planszowych. Najbardziej rozpoznawalną grą Granny jest Superfarmer, który zdobył uznanie dzieci i rodziców. Stworzony na podstawie Hodowli Zwierzątek, dostępny w wielu językach, został sprzedany już w ponad milionie egzemplarzy. 

Gry Granna są dostosowane do wieku graczy:

  • unikalne na rynku gry dla 2-4 latków,
  • gry dla przedszkolaków,
  • gry dla uczniów szkół podstawowych,
  • gry dla młodzieży,
  • serię gier Granna Expert dla zaawansowanych graczy.

Produkty firmy posiadają edukacyjne walory, są doceniane przez dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców, a także Komitet Ochrony Praw Dziecka. Co roku gry granna są nagradzane w konkursie Świat Przyjazny Dziecku. Angażują całą rodzinę, pozwalają atrakcyjnie spędzić czas ze znajomymi i przyjaciółmi. Istnieją również egzemplarze, w które można grać samemu. 

Granna szczyci się współpracą z najlepszymi specjalistami przy tworzeniu innowacyjnych gier. Do drużyny należą znani aktorzy, ilustratorzy i graficy, m.in. Adam Kałuża, Piotr Socha i Maciej Szymanowicz. Do produkcji wykorzystywane są materiały z atestami. Granna to firma, która ceni sobie opinię innych, chce być blisko graczy. Dlatego uczestniczy w wielu eventach dotyczących gier planszowych. Firma tworzy i produkuje gry, które sama chciałaby dać swoim dzieciom i wnukom. Pozwól dziecku ponieść się fantazji i zostać kimkolwiek zechce! Detektyw, super farmer, rachmistrz, prawdziwy magik, bohater, a nawet cukiernik to tylko kilka spośród wielu ról, w które może wcielić się Twoje dziecko (a także Ty sam) podczas zabawy grami Granny!

 


 

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel