Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Adamigo

( ilość produktów: 155 )

logo Adamigo

Firma zabawkowa Adamigo znana jest już od 1982 roku. Przez ten czas Adamigo zdobyło zaufanie rodziców i podbiło serce małych graczy. Od samego początku produkuje kultowe gry planszowe, a także akcesoria dla naszych dzieci. Marka Adamigo została nagrodzona m.in. Laurem konsumenta (2012) i odznaczeniem Dobra Marka (2013 i 2016).                  

  

Produkty najwyższej jakości spełniają oczekiwania dzieci niezależnie od wieku. Warto wspomnieć o wartości merytorycznej jaką przekazują gry Adamigo oraz o atrakcyjnym wyglądzie przyciągającym wzrok małych krytyków.Zabawa z grami edukacyjnymi Adamigo rozwija pamięć oraz przyczynia się do zwiększenia koncentracji u dziecka. Twoja pociecha zdobywa nowe umiejętności przydatne nie tylko w szkole (m.in. liczenie, czytanie, pisanie).

W ofercie Adamigo:  

Produkty Adamigo przyciągają wzrok nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Chińczyk, domino, bierki, klocki, krzyżówki, kości, warcaby... Pamiętasz, ile radości wywoływały u Ciebie? Dzięki Adamigo teraz to Ty możesz sprawić dziecku radość, a dodatkowo świetnie bawić się razem z nim. Każdy rodzic pragnie wszystkiego, co najlepsze dla dziecka. Jesteśmy pewniejsi, gdy najpierw przetestujemy dany produkt. Dlaczego by więc nie sprawdzić niezawodnych gier planszowych Adamigo i samemu nie poczuć się przez chwilę dzieckiem?

 


 

 

 

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel