Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-05-14

Gdzie zabrać dziecko na Dzień Dziecka?

Dokąd zabrać dziecko na Dzień Dziecka?
Jak spędzić ten dzień, gdy jest ładna pogoda?
Gdzie się wybrać w Dzień Dziecka, kiedy pada? Piknik rodzinny

Piękna pogoda? Szkoda jej nie wykorzystać! 1 czerwca możecie wybrać się do parku lub ogrodu i zorganizować sobie wspólny piknik. Wystarczy koc. Możecie zabrać ulubione planszówki, piłkę i spędzić wspólnie trochę czasu. Przydadzą się też smakowite przekąski, które przed piknikiem możecie przygotować wspólnie z dzieckiem. Szkrab na pewno zapamięta taki Dzień Dziecka na długo.

piknik na dzień dziecka

Puszczanie latawców

Wietrzny, ale słoneczny dzień? A może by tak iść na pole i zabrać ze sobą latawiec? Szeleszczące na wietrze latawce sprawią radość szczególnie młodszym dzieciom. Jeszcze ciekawiej będzie, jeśli spróbujecie przygotować taki latawiec samodzielnie i ozdobić go wspólnie w domu. Już przy samym tworzeniu latającej zabawki dziecko będzie miało wiele frajdy. Wtedy testowanie zrobionej zabawki to już czysta formalność. :)

puszczanie latawców na dzień dziecka

Wycieczka rowerowa

Lubicie spędzać aktywnie czas? Wybierzcie się w Dzień Dziecka na wycieczkę rowerową i zwiedźcie najbliższe okolice, odkryjcie nowe miejsca i zróbcie wspólne zdjęcia. Może macie w pobliżu park lub las? Zaplanujcie trasę albo pobawcie się w szukanie skarbów. Rozrysujcie mapę i wyruszcie w miejsca na niej zaznaczone. Powodzenia!

wycieczka rowerowa na Dzień Dziecka

Kino w domowym zaciszu

A co jeśli pogoda nie pozwoli 1 czerwca spędzić na powietrzu albo po prostu wolicie spędzić Dzień Dziecka w domowym zaciszu? Jak świętować Dzień Dziecka w domu? Zorganizujcie bajkowy seans lub maraton ulubionych filmów fabularnych. Przygotujcie popcorn i rozsiądźcie się wygodnie przed telewizorem. Można też przygotować samemu rzutnik i wyświetlać filmy na ścianie. W internecie i na YouTubie znajdziecie mnóstwo filmików, jak zrobić to samemu. Przyda Wam się kartonowe pudełko, lupa, linijka, ołówek, nożyczki, taśma klejąca i telefon.

domowe kino na dzień dziecka

Ścianka wspinaczkowa

Pogoda pokrzyżowała plany na Dzień Dziecka? Wybierzcie się na ściankę wspinaczkową do zadaszonego kompleksu. Zróżnicowane pochylenia ścianek wpływają na trudność wspinania. Podejmijcie wyzwanie i spędźcie razem aktywnie dzień.

ścianka wspinaczkowa na dzień dziecka

Zoo

Szukasz pomysłu, jak spędzić z dzieckiem cały dzień? 1 czerwca wybierzcie się razem z dzieckiem do zoo. Spacerujcie po ogrodzie zoologicznym i poznawajcie wspólnie nowe gatunki zwierząt, odwiedźcie wszystkie zakamarki i odkryjcie wszystkie tajemnice mieszkańców zoo.

do zoo na dzień dziecka

Basen 

Twoje dziecko potrafi pływać? Świetnie! Spędźcie dzień w aquaparku, gdzie jest mnóstwo wodnych atrakcji. To bez wątpienia będzie niezapomniany Dzień Dziecka. 1 czerwca baseny często szykują zniżki i atrakcje z animatorami w basenach. Adrenaliny dostarczą zjeżdżalnie, a potem można zrelaksować się w jacuzzi.

basen na dzień dziecka

Park linowy

Ładna pogoda? Kolejnym pomysłem może być wycieczka do parku linowego, gdzie dziecko będzie mogło nabrać odwagi i sprawdzić, jak radzi sobie na wysokościach. W parkach linowych są trasy odpowiednio przystosowane do wzrostu i wieku dzieci.

park linowy na dzień dziecka

Wesołe miasteczko

Gdzie indziej znajdziemy tyle atrakcji zgromadzonych w jednym miejscu, jak nie w wesołym miasteczku? Można tam spędzić cały dzień i dobierać atrakcje odpowiednio do wieku dziecka. Wystarczy ładna pogoda.

wesołe miasteczko na dzień dziecka

Park trampolin

Pogoda popsuła Wam plany? Wybierzcie się do zadaszonego parku trampolin, gdzie dzieci spędzą aktywnie czas. Czeka na Was basen z gąbkami, ścieżki akrobatyczne, mnóstwo trampolin i wspaniali animatorzy sportu, którzy nauczą chętnych, jak wykonywać bezpiecznie salta i inne akrobatyczne sztuczki.

park trampolin na dzień dziecka


Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy samych szczęśliwych chwil, ciekawości w odkrywaniu świata i odwagi w realizacji marzeń.

Zespół OdiDodi


 

Zobacz także inne artykuły na blogu sklepu zabawkowego OdiDodi.pl:

pixelpixelpixelpixelpixelpixel