Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki Melissa & Doug

( ilość produktów: 5 )

logo Melissa&Doug

Melissa & Doug to amerykański producent i dostawca zabawek dla dzieci. Firma została założona w 1988 roku przez Melissę i Douga Bernsteina w piwnicy ich domu. Przez 10 lat produkowała łamigłówki, zanim rozszerzyła asortyment o produkty drewniane, naklejki, artykuły plastyczne i wiele innych.  Melissa&Doug skąd wzięła się ta nazwa? Otóż Melissa i Doug to tak naprawdę pełni energii, kreatywni, prawdziwi ludzie! Tworząc firmę, wychowali sześcioro wspaniałych, szczęśliwych dzieci, dlatego wiedzą, czego oczekują nasze pociechy.

Zabawki Melissy i Douga rozwijają dziecięce pasje, pozwalają odkryć siebie i pobudzają wyobraźnię małych odkrywców. Bardzo ważne jest inspirowanie do otwartego myślenia, pokazywanie nowych możliwości dziecku – to właśnie oferują zabawki Melissa&Doug. Dzieciaki mogą w pełni wykorzystać swój potencjał, podczas gdy produkty firmy zapewniają niezliczone sposoby na kreatywną zabawę. W ciągu ostatnich lat dzieci mają coraz mniej czasu na zabawę, coraz mniej chwil, by oddać się swobodzie tworzenia. Eksperci są zgodni, że zabawa ma kluczowe znaczenie w prawidłowym rozwoju dziecka. Joan Almon (dyrektor sojuszu na rzecz dzieciństwa) twierdzi, że „bez zabawy dzieci będą rozwijać się bez wyobraźni i kreatywności”

Zabawki Melissa & Doug cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców przykładających znaczenie do naturalnych materiałów, z których wykonane są zabawki dla dzieci i niemowląt Melissa & Dough to marka, która ciągle poszerzają grono zadowolonych użytkowników! Firma postawiła na drewno, ponieważ jest to materiał niezwykle przyjazny dla dziecka i umożliwiający konstruowanie nie tylko klocków drewnianych, ale i wszelkiego rodzaju układanek, sorterów, zabawek manualnych dla dzieci. Zabawki Melissa wykonane są z materiałów najwyższej jakości.

Zespół projektowy Melissa & Doug w swojej pracy na bieżąco nadzorowany jest cały czas przez samą właścicielkę. Bezpieczeństwo zabawek to istotna kwestia dla firmy Melissa&Doug. Możesz w 100 procentach zaufać produktom tej firmy, bo są zgodne z międzynarodowymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa. Zanim zobaczysz zabawkę Melissy i Douga na sklepowej półce, musisz wiedzieć, że jest ona testowana zarówno przez dzieci założycieli, jak i rodziny pracowników Melissa&Doug. 

Zabawki Melissa&Doug:

  • ujawniają pasję dzieci,
  • rozwijają zdolności manualne dziecka,
  • kształtują spostrzegawczość,
  • skłaniają do kreatywnego myślenia,
  • tworzą bezpieczną przestrzeń do podejmowania prób i popełniania błędów, ponieważ dają możliwość wypróbowania swoich pomysłów,
  • rozwijają poczucie wspólnoty jako społeczeństwa,
  • poszerzają empatię,
  • pozwalają odkryć otaczający dzieci świat.

Pokaż dziecku niesamowity świat z fascynującymi naklejkami melissa&doug. Pokolorujcie razem kolorowanki dla dzieci. Zobacz swoją pociechę w roli małego pirata, czy szefa kuchni ze strojami dla dzieci. Obserwujcie razem piękne latawce na niebie od Melissa&Doug.  Układanka to doskonała zabawka dla małych kreatorów mody i nie tylko. Melissa dywan do zabawy ujawni nowe oblicze zabawy w Twoim domu. Naucz dziecko codziennych obowiązków z drewnianymi sprzętami do zabawy. Te i wiele innych interesujących zabawek oferuje Melissa&Doug. Sprawdź je w naszym sklepie internetowym OdiDodi.pl.

 


 

 

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel