Marchew suszona chipsy tajskie 18 g – Crispy Natural
Marchew suszona chipsy tajskie 18 g – Crispy Natural
Marchew suszona chipsy tajskie 18 g – Crispy Natural
Marchew o smaku tajskim Suszone warzywa Crispy Natural Suszona marchew
firm
11,18 zł

Marchew suszona chipsy tajskie 18 g – Crispy Natural

  • Marchew w tajskim aromacie – chrupiąca, naturalna przekąska pełna egzotycznych przypraw, bez soli i konserwantów. Wzbogaca dietę w witaminy i błonnik, idealna jako szybki, zdrowy snack.
Przejdź do pełnego opisu

Rozmiar
11,18 zł
Cena sugerowana: 0,00 zł
-%
Najniższa cena z 30 dni: / szt.
Możesz kupić także poprzez:
Brakuje Ci0,00 złdo darmowej dostawy.
x
Koszty dostawy
Darmowa dostawa
od 70,00 PLN

Dla wszystkich zamówień

Małe zamówienia
7,99 PLN

Stała cena wysyłki

⏱️ Godzina graniczna i czas dostawy

Zamów do godziny 16:00, a paczkę dostarczymy kolejnego dnia roboczego!

Opcja: Dostawa w sobotę (InPost) za dopłatą jedynie 4,00 PLN.
W magazynie
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Marchew suszona chipsy tajskie 18 g – Crispy Natural
Marchew suszona chipsy tajskie 18 g – Crispy Natural
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Szczegóły produktu:
🚚Czas i koszty wysyłki
✨Darmowa wysyłka od 70 zł
x
Produkt będzie gotowy do wysyłki w 1 dzień roboczy
W tym czasie przygotujemy Twoje zamówienie do odbioru przez kuriera
Płatność przed wysyłką
ORLEN Paczka MINI-STANDARD
Przesyłka będzie u Ciebie za 1 dzień
7,99 zł
InPost Kurier
Przesyłka będzie u Ciebie za 1 dzień
13,49 zł
InPost Paczkomat 24/7
Przesyłka będzie u Ciebie za 1 dzień
13,49 zł
Pocztex Kurier
Przesyłka będzie u Ciebie za 1 dzień
11,49 zł
Pocztex Punkty
Przesyłka będzie u Ciebie za 1 dzień
11,49 zł
Odbiór osobisty
Odbiór w sklepie stacjonarnym
Zamówienie będzie gotowe do odbioru w dzień roboczy od 8 do 16
Gratis!

W zestawie

Marchew o smaku tajskim Suszone warzywa Crispy Natural Suszona marchew
Marchew o smaku tajskim Suszone warzywa Crispy Natural Suszona marchew (2 szt.)
3,93 zł / szt.
OPIS

Marchew o Smaku Tajskim Crispy Natural ×2

2 opakowania | Suszone warzywa | Chrupiąca przekąska | Smak tajski

Marchew o smaku tajskim Crispy Natural zestaw 2 opakowań

Podwójna porcja chrupiącej marchewki

Marchew o smaku tajskim Crispy Natural ×2 to zestaw dwóch opakowań suszonej, chrupiącej marchewki o tajskim smaku.

Przekąska sprawdzi się w pracy, szkole i podróży, a także wtedy, gdy masz ochotę na coś chrupiącego podczas filmu.

Dwa opakowania pozwalają mieć dodatkową porcję przekąski pod ręką w domu lub poza nim.

Co wyróżnia ten zestaw?

  • 2 opakowania: podwójny zestaw chrupiącej marchewki.
  • Suszone warzywa: wygodna forma warzywnej przekąski.
  • Chrupiąca konsystencja: odpowiednia do podjadania.
  • Smak tajski: wyrazisty, orientalny charakter przekąski.
  • Do szkoły i pracy: wygodna przekąska do zabrania ze sobą.
  • W podróż: dwa opakowania można zabrać poza dom.
×2 Opakowania Podwójny zestaw
🥕 Marchew Suszone warzywa
✨ Chrupiąca Przekąska
🌿 Smak tajski Orientalny charakter

Zobacz produkt:

Najważniejsze informacje:

  • Liczba sztuk: 2 opakowania.
  • Rodzaj: suszone warzywa.
  • Smak: tajski.
  • Forma: chrupiąca przekąska.
  • Zastosowanie: szkoła, praca, podróż, przekąska.
  • Kod produktu: 281443.

Specyfikacja produktu:

Nazwa: Marchew o smaku tajskim Crispy Natural ×2
Rodzaj: Suszone warzywa
Liczba sztuk: 2 opakowania
Smak: Tajski
Forma: Chrupiąca przekąska
Typ produktu: Veggie snack
Zastosowanie: Szkoła, praca, podróż, przekąska
Kod produktu: 281443

Zestaw ×2:

W zestawie znajdują się 2 opakowania marchewki o smaku tajskim Crispy Natural.

Więcej przekąski pod ręką:

Podwójny zestaw sprawdzi się, gdy chcesz mieć dodatkowe opakowanie w domu, pracy lub na wyjazd.

Suszona marchew:

Produkt ma formę suszonej warzywnej przekąski przeznaczonej do wygodnego podjadania.

Chrupiąca konsystencja:

Marchew ma chrupiącą konsystencję, dzięki czemu może stanowić ciekawą alternatywę dla klasycznych chipsów.

Chrupiąca przekąska o tajskim charakterze

Crispy Natural łączy suszoną marchew z tajskim smakiem w wygodnej, chrupiącej formie.

Zestaw zawiera dwa opakowania, które można wykorzystać w różnych sytuacjach w ciągu dnia.

Kiedy sięgnąć po przekąskę?

  • W pracy: jako szybka przekąska między obowiązkami.
  • W szkole: do zabrania w plecaku.
  • Podczas filmu: jako chrupiąca alternatywa dla klasycznych chipsów.

Dobry wybór poza domem:

  • W podróży: wygodna przekąska do zabrania ze sobą.
  • Do torby lub plecaka: opakowanie można mieć pod ręką.
  • Na zapas: zestaw obejmuje dwa opakowania.

Najczęstsze pytania

Ile opakowań znajduje się w zestawie?

W zestawie znajdują się 2 opakowania marchewki o smaku tajskim Crispy Natural.

Jaki to rodzaj produktu?

Jest to przekąska z suszonego warzywa.

Jaki smak ma marchew Crispy Natural?

Marchew ma smak tajski.

Czy produkt jest chrupiący?

Tak. Produkt ma chrupiącą konsystencję.

Czy przekąskę można zabrać do pracy?

Tak. Marchew Crispy Natural sprawdzi się jako przekąska do pracy.

Czy można zabrać ją do szkoły?

Tak. Opakowanie można zabrać do szkoły jako wygodną przekąskę.

Czy produkt sprawdzi się w podróży?

Tak. Przekąskę można zabrać ze sobą w podróż.

Czy może zastąpić klasyczne chipsy jako przekąska?

Może stanowić ciekawą warzywną alternatywę dla klasycznych chipsów.

Jaki jest kod produktu?

Kod produktu to 281443.

Marchew o smaku tajskim Crispy Natural ×2 to zestaw dwóch opakowań suszonej, chrupiącej marchewki o tajskim smaku, która sprawdzi się jako przekąska do pracy, szkoły i podróży.
PARAMETRY
Marka
Crispy Natural
Waga
18.000
EAN (GTIN)
5900238969306
Nazwa handlowa
Marchew o smaku tajskim
Kod producenta
Crispy Natural - Suszona Marchew Tajska 18g
Cechy dodatkowe
bez laktozy
niskotłuszczowe
wegetariańskie
wysoka zawartość błonnika
Certyfikat
brak
Produkt nie zawiera
barwników
glutenu
jajek
konserwantów
laktozy
oleju palmowego
pestek
Liczba sztuk w opakowaniu
1
Wartość energetyczna
1300
Tłuszcz
1.70
Kwasy tłuszczowe nasycone
0.40
Węglowodany
50.70
Cukry
38.00
Błonnik
28.20
Białko
8.80
Sól
1.70
1,70 g
Widoczność
zestaw
Smak
marchewkowy
bez cukru
bez glutenu
OdiDodi.pl
wszystkie produkty
TWOJA OPINIA
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu: