Zabawki dla dzieci – TOP 10 ranking zabawek Fisher Price

2020-02-06
Zabawki dla dzieci – TOP 10 ranking zabawek Fisher Price

Zabawki dla dzieci – TOP 10 ranking zabawek Fisher Price

Szukasz inspiracji na prezent dla malucha? Poznaj najbardziej popularne zabawki firmy Fisher Price, cieszącej się uznaniem rodziców i dzieci już od ponad 100 lat. W tym artykule podpowiemy też, czym kierować się przy wyborze odpowiedniej zabawki, która będzie towarzyszyć dziecku w początkowych, jaki i w późniejszych etapach rozwoju.


Zabawka idealna dla malucha, czyli jaka?

logo zabawek fisher priceW dzisiejszych czasach zabawek dla dzieci jest bardzo dużo, dlatego też wybór odpowiedniego podarunku może czasem „przyprawić o zawrót głowy”. Pierwszym aspektem, którym przede wszystkim powinniśmy kierować się przy zakupie zabawki, jest BEZPIECZEŃSTWO. Warto zwrócić uwagę na certyfikaty potwierdzające jakość produktu oraz brak szkodliwych substancji takich jak: ftalany, formaldehyd, koloranty (barwniki azotowe). Małe elementy, które łatwo odczepić od całości również mogą stanowić zagrożenie dla małego dziecka, które chce poznawać świat wszystkimi zmysłami, również smaku.

Kolejny punkt charakteryzujący idealną zabawkę dla malucha to doskonała JAKOŚĆ. Zabawka powinna być trwała, by mogła służyć dziecku przez długi czas i dawać radość przyszłym pokoleniom. Produkt przeznaczony dla dziecka musi być dostosowany do jego wieku - ani za łatwy (aby pociecha szybko się nie znudziła) ani za trudny (bo zamiast zachęcić do zabawy, będzie leżał na półce). Wraz z wiekiem zmieniają się też potrzeby i zainteresowania smyka.

Fisher Price łączy bezpieczeństwo z doskonałą jakością i tworzy wyjątkowe artykuły dla naszych pociech. Zabawki Fisher Price zaskakują, bawiąc i ucząc jednocześnie. W produkcję zabawek ekipa Fisher Price wkłada całe serce, a z myślą o dzieciach produkty są testowane również w ich naturalnym środowisku (w domu). Aby dotrzymać tempa wciąż rozwijającym się małym odkrywcom, zabawki tej firmy dostosowane są do zmieniających się potrzeb dzieci.


TOP 10 najciekawszych zabawek dla dzieci Fisher Price


1. Robot Bebo Bella: https://odidodi.pl/pl/products/bebo-bella-tanczy-spiewa-uczy-dyp09-fisher-price-68146.html

Robot Bebo Bella to zabawka interaktywna przeznaczona dla dzieci od 9-ego miesiąca życia. Dlaczego skradła serca tak wielu malców i ich rodziców, a w ostatnim czasie jest bardzo popularna? Jednym z powodów jest wielofunkcyjność interaktywnego przyjaciela Bebo. Robot Bella oferuje trzy różnorodne tryby zabawy: ruch i taniec, nauka i zabawa oraz nagrywanie i remiksy. Wystarczy nacisnąć brzuszek Bebo Belli (na którym znajdziemy panel emitujący kolorowe światła) lub przyciski na stopach, nasza pociecha usłyszy wesołe melodie, a robot zacznie tańczyć. Kolejną ciekawą opcją jest możliwość nagrywania głosu rodzica. Bebo Bella sama wkomponuje nagrane słowa w piosenkę, tworząc niepowtarzalny remiks. Tryb nauka i zabawa pozwoli odkryć fascynujący świat kolorów, literek, a nawet cyferek. Funkcje robota fisher price bez wątpienia w interesujący sposób zajmą czas malucha, a sama Bebo Bella będzie towarzyszem wielu wspaniałych przygód przez długi czas.

robot bebo bella fisher price

  1. Szczeniaczek uczniaczek: https://odidodi.pl/pl/products/szczeniaczek-uczniaczek-pl-fpm71-fisher-price-68176.html

Pluszowy szczeniaczek uczniaczek to zabawka dostosowana do poszczególnych etapów rozwoju dziecka (aż 3 poziomy: odkrywanie, zachęcanie i naśladowanie). Ta inteligentna zabawka zaskakuje swoimi umiejętnościami. Dzięki uczniaczkowi odkrywanie świata staje się o wiele prostsze, a nauka pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów i kształtów to czysta przyjemność. Najlepszy przyjaciel od Fisher Price umila czas, śpiewając radosne piosenki. Dodatkowo zabawka reaguje na dotyk dziecka, aż w 5-ciu miejscach! Dostępna w sprzedaży jest również siostrzyczka szczeniaczka uczniaczka, różnice widoczne są tylko w kolorystyce i ubrankach, funkcje pozostają bez zmian. Pluszowy przyjaciel zna aż 75 różnych melodii i dźwięków! Zabawka jest wykonana z miłego w dotyku materiału.

szczeniaczek uczniaczek fisher price

  1. Edukacyjny lisek raczkuj ze mną: https://odidodi.pl/pl/products/edukacyjny-lisek-raczkuj-ze-mna-72945.html

Edukacyjny lisek to zabawka, która zachęca dziecko do nauki raczkowania. Jak to robi? Wystarczy obrócić przednie kółko, a lisek pojedzie do przodu (dywan mu niestraszny), nucąc wesołe edukacyjne piosenki. Maluch chętnie podąży za ciekawym przedmiotem. Dzieci, które potrafią już siadać, mogą złapać za szeleszczący ogonek i przytulić się do miękkiej główki liska. Po naciśnięciu kolorowych przycisków, umieszczonych na grzbiecie zwierzaka fisher price, zabawka kręci się w kółko, śpiewa piosenkę lub wydaje jeden z 45-ciu znanych mu dźwięków i wypowiedzi. Edukacyjny lisek fisher price pomoże rozwinąć sprawność ruchową , pozwoli odkryć związki przyczynowo-skutkowe i wywoła u dziecka szeroki uśmiech na twarzy.

edukacyjny lisek raczkuj ze mną

  1. Edukacyjna świnka skarbonka: https://odidodi.pl/pl/products/fisher-price-edukacyjna-swinka-skarbonka-gjc76-102260.html

Świnka skarbonka fisher price to edukacyjna zabawka z popularnej serii „Ucz się i śmiej” przeznaczona dla dzieci między 6-tym a 36-tym miesiącem życia. W zestawie znajdziemy interaktywną świnkę i kolorowe monety. Skarbonka wydaje dźwięki, umie zaśpiewać różne piosenki, wykonuje „wibrujący” ruch (przy naciśnięciu różowego noska), jednak przede wszystkim w prosty sposób pomaga w nauce cyferek i liczenia. Wrzucone do świnki skarbonki monety można z łatwością wyjąć, wystarczy otworzyć drzwiczki. Edukacyjna świnka fisher price rozwija zręczność i umiejętność koordynacji ręka-oko. Jedną z funkcji interaktywnej skarbonki jest odliczanie wrzuconych do środka kolorowych pieniążków.

edukacyjna świnka skarbonka5. Śpiewający ślimak – sorter kształtów: https://odidodi.pl/pl/products/fisher-price-spiewajacy-slimak-sorter-ksztaltow-62225.html

Śpiewający ślimak przybliży dziecku świat kolorów, kształtów i cyferek. Wesoły sorter kształtów nigdy się nie znudzi! Malec może sortować klocki wiele razy, wrzucając je do skorupki ślimaka, a potem otworzyć pokrywę i zacząć zabawę od nowa . Na pokrywie edukacyjnej zabawki wycięte są trzy kształty: kółko, kwadrat i trójkąt. Na ogonku ślimaka jest specjalne miejsce do układania klocków. Żeby usłyszeć wypowiedzi i melodie wystarczy rozbujać sorter. Przyjazny ślimaczek aktywizuje zmysły malca poprzez żywe kolory i różnorodne dźwięki. Uśmiechnięte zwierzątko zapewni doskonały trening zręczności i pobudzi wyobraźnię małego odkrywcy.

śpiewający ślimak sorter fisher price

  1. Wesoła piłka nożna Fisher Price: https://odidodi.pl/pl/products/wesola-pilka-nozna-fisher-price-ftc86-62850.html

Wesoła piłka nożna to kolejna propozycja zabawki z popularnej serii „Ucz się i śmiej” w rankingu zabawek dla dzieci Fisher Price. Kolorowa piłka daje mnóstwo możliwości zabawy połączonej z efektywną nauką kolorów i cyferek. Dla małych sportowców to prawdziwa frajda! Piłka potoczona po podłodze, czy też podrzucona do góry, radośnie śpiewa i opowiada o kolorach, zachęca do wspólnego liczenia i super zabawy. Z uśmiechniętą piłką nożną można nauczyć się zasad fair-play. Łatwo ją chwycić i jest miękka, a co gdy się ubrudzi? Nic nie szkodzi, po wyjęciu pozytywki ze środka piłki, można śmiało wrzucić zabawkę do pralki.

wesoła piłka nożna fisher price

  1. Edukacyjny fotelik malucha: https://odidodi.pl/pl/products/fisher-price-edukacyjny-fotelik-malucha-cdf63-48468.html

Edukacyjny fotelik malucha to zabawka firmy Fisher Price przeznaczona dla dzieci już od 12-ego miesiąca życia. Ten ciekawy przedmiot ma do zaoferowania aż 3 Poziomy Nauki: odkrywanie, zachęcanie i naśladowanie, każdy z nich jest dostosowany do wieku i etapu rozwoju malca. Uśmiechnięty, żółty fotelik skrywa wiele niespodzianek! Interaktywna zabawka potrafi rozpoznać ruchy dziecka i w danym momencie uruchomić wesołą melodię. To dopiero początek magicznych funkcji fotelika. Za pomoca podświetlanego pilota i ilustrowanej książeczki dziecko zapozna się z kolorami, kształtami, czy figurami geometrycznymi, nauczy się pierwszych literek i cyferek, a nawet usłyszy odgłosy zwierząt. Z boku krzesełka znajduje sięregulator głośności. Siedzisko edukacyjnego fotelika malucha również jest wielofunkcyjne. Można na nim usiąść (wtedy zaśpiewa melodię), nacisnąć (wtedy zaśpiewa cały alfabet) oraz podnieść (pod spodem siedzenia jest schowek). Fotelik malucha fisher price to aż 50 piosenek, melodyjek i wypowiedzi, zachęcających do wspólnej nauki i zabawy.edukacyjny fotelik malucha fisher price

  1. Interaktywny pilot szczeniaczka: https://odidodi.pl/pl/products/fisher-price-interaktywny-pilot-szczeniaczka-dlk69-20839.html lub wersja dla dziewczynek: https://odidodi.pl/pl/products/fisher-price-interaktywny-pilot-szczeniaczka-dlk70-rozowy-60417.html

Pilot szczeniaczka i pilot siostrzyczki to interaktywne zabawki dla dzieci od 6-ego do 36-ego miesiąca życia, wyglądem przypominają prawdziwy pilot do telewizora. Na pilocie znajdują się różnokolorowe przyciski, uruchamiające edukacyjne funkcje. Pilot zachęca do wspólnego liczenia, śpiewania piosenek, powtarzania kolejnych literek alfabetu. Zabawka z serii „Ucz się i śmiej” wsprowadzi malucha w świat kształtów i kolorów. Pilot szczeniaczka ma przyciski w kolorze niebieskim, za to pilot siostrzyczki – w różowym. Bez względu na kolor przycisków pilota, dziecko rozwinie zręczność, wyobraźnię, poznają związki przyczynowo-skutkowe.

interaktywny pilot szczeniaczka

  1. Książeczka „Liczymy zwierzątka” :https://odidodi.pl/pl/products/ksiazeczka-liczymy-zwierzatka-gfp31-fisher-price-72871.html

Książeczka ze zwierzątkami Fisher Price przybliży dziecku tajemniczy świat przyrody. Dzięki kolorowym ilustracjom malec pozna zwierzęta, ich nazwy, a także odgłosy. Kaczuszki, świnki i krówka już czekają na fascynującą zabawę z maluchem i chętnie pomogą w zdobywaniu nowych umiejętności. Nauka liczenia z książeczką „Liczymy zwierzątka” to czysta przyjemność!

książeczka liczymy zwierzątka fisher price

  1. Kredki „kolorki-humorki”: https://odidodi.pl/pl/products/fisher-price-ucz-sie-i-smiej-uczace-kredki-kolorki-humorki-fbp55-48809.html

Ostatnia propozycja na liście TOP 10 zabawek dla dzieci Fisher Price to kredki „kolorki-humorki”, które również należą do serii zabawek „Ucz się i śmiej”. Każda z kredek jest innego koloru i jest oznaczona inną cyfrą, dzięki czemu dziecko może w łatwy sposób dopasować daną kredkę do odpowiedniej przegródki. Czego jeszcze uczą „kolorki-humorki”? Kredki pomogą dziecku w nauce rozpoznawania emocji takich jak: radość, złość, smutek, senność, czy zdziwienie. Kiedy dziecko dobrze dopasuje kredkę, usłyszy wesoły komunikat i pochwałę. Przy naciśnięciu kolorowych kredek można usłyszeć zabawną melodię i wypowiedź m.in.: „Tu wesoła żótła kredka”. Nauka kolejności cyferek to kolejna zaleta zabawy z kredkami fisher price. Wesołe kredki znają ponad 35 różnych piosenek, dźwięków i wypowiedzi.kredki kolorki humorki fisher price


Wszystkie przedstawione w rankingu zabawki Fisher Price są dostępne na stronie sklepu internetowego OdiDodi.pl.

Polecamy również inne artykuły:

Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
Polecane
Oszczędzasz10,65 PLN
Fisher Price interaktywny Pilot Szczeniaczka DLK69

Fisher Price interaktywny Pilot Szczeniaczka DLK69

48,35 PLN59,00 PLN
Oszczędzasz20,25 PLN
Fisher Price Edukacyjny Fotelik Malucha CDF63

Fisher Price Edukacyjny Fotelik Malucha CDF63

242,94 PLN263,19 PLN
Oszczędzasz8,33 PLN
Fisher Price Śpiewający Ślimak - Sorter Kształtów

Fisher Price Śpiewający Ślimak - Sorter Kształtów

61,32 PLN69,65 PLN
Oszczędzasz29,42 PLN
Wesoła piłka nożna Fisher Price FTC86

Wesoła piłka nożna Fisher Price FTC86

65,57 PLN94,99 PLN
Oszczędzasz41,54 PLN
Szczeniaczek uczniaczek PL FPM71 FISHER PRICE

Szczeniaczek uczniaczek PL FPM71 FISHER PRICE

113,45 PLN154,99 PLN
Oszczędzasz31,97 PLN
Edukacyjny lisek Raczkuj ze mną

Edukacyjny lisek Raczkuj ze mną

134,06 PLN166,03 PLN
Oszczędzasz57,81 PLN
Fisher Price edukacyjna Świnka SKARBONKA GJC76

Fisher Price edukacyjna Świnka SKARBONKA GJC76

97,18 PLN154,99 PLN
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixel